Kredyty konsolidacyjne dla firm

Kredyty konsolidacyjne, jak sama nazwa wskazuje, pomagają skonsolidować, czyli połączyć-ujednolicić kilka pożyczek w jedną, na określonych warunkach spłaty. Warto zaznaczyć, że kredyt konsolidacyjny dla firm to nie jest to samo co kredyt oddłużeniowy. Różnica polega na tym, że kredyt konsolidacyjny łączy kredyty i powoduje zmniejszenie raty, natomiast kredyt oddłużeniowy to forma pomocy dla osób nadmiernie zadłużonych, które nie są w stanie spłacać swoich długów, czyli utraciły zdolność kredytową.

Kto może korzystać z kredytów konsolidacyjnych?

Kredyt konsolidacyjny dla firm udziela się osobom, które zmagają się ze spłatą innych zobowiązań (pożyczek, długów itp.), tzn. nie przestrzegają terminu spłaty posiadanych aktualnie długów. Wówczas ich miesięczna rata zostaje obniżona, ale jednocześnie wydłuża im się okres spłaty kredytu.

Oferujemy:

  1. Kredyt konsolidacyjny na spłatę kredytów firmowych i prywatnych do 550 tys zł na okres 144 m-ce bez zabezpieczenia.
  2. Kredyt konsolidacyjny do 300 tys na spłatę kredytów prywatnych i chwilówek na okres 144 m-ce bez zabezpieczenia.

 

Posiadasz firmę z ponad 12-miesięcznym stażem? Jeśli grozi Ci windykacja, odsetki karne bądź egzekucja komornicza, zdecyduj się na kredyt konsolidacyjny. Przejrzyj ofertę i nawiąż kontakt z naszą firmą. Zapraszamy!